Shitet shtepia me lokale

Shitet nga: shaqa 26 Jan 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Bazhderhane
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shitet shtepia me lokale, Tre kateshe .
1..Në katin e pare dy lokale, (jane te dhena me qera). dhe dy dhoma
2.Ne katin e dyte: nje salon dy dhoma
3 kati I tret : nje salon , dy dhoma
4. nenkulmi hapesir e hapur.
Shtepia eshte ne gjendje te mire , nuk eshte ndertim I ri eshte I ndertuar para 25 vjetesh perafersisht.
ka dy ari vend gjendet ne nje lokacion te pershtashme per afarizem.
cmimi 290.000 euro
+377 44 561 633 +viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim