Shtëpi dhe lokal afarist ne Prizren

Shitet nga: Besiii Dje 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

237 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: rr.Gazmend Zajmi nr.15
Sipërfaqe: 260 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtepia me lokal afarist, gjendet ne lagjen Ortakoll rruga Wesley Clark - magjistralja Prizren-Gjakovë, 200 m. nga Qendra Tregtare ABI Prizren. Objekti është ngjit me kolegjin universitar FAMA -Prizren.

Siperfaqja e truallit 2,60 ari, ndërtesë 3 kateshe, 2 kate per banim 1 per afarizem. Sipërfaqja e shtëpisë 3 kate X 81 m2= 240 m2. Shtepia me lokale eshte e legalizuar dhe me dokumente të rregullta kadastrale. Qmimi - me mundësi marrveshje...

TEL. 045/049/ 616196
VIBER: - 045/616196
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim