Shtëpia me lokale në Ortakoll

Shitet nga: Remzi 06 Sht 06:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Ortakoll
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prizren
Shtepia afersisht ka 2.5 ari dhe gjindet ne udhekryq afer Restorant Piceria ENIGMA ne Ortakoll.
Ne katin perdhes jane 2 lokale te bashkuara .
Ose lokali 95 m2 me inventar per Market jipet me Qira.
Cmimi me Marrëveshje.

Informatat ne MAKE MARKET-Ortakoll
044/119 892
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim