Shtepi 4-Kate me 5-Ari Oborr ne Lagjen Bazhdarha..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepia ne 4-Kate me 5-Ari Oborr e cila gjendet ne Lagjen Bazhdarhane. Shtepia eshte e Banueshme, ka afro 10-Dhoma, 3-Banjo, 5-Koridore dhe qdo Dhome permban ne vehte edhe Terasat me pamje te mjaftueshme. Shtepia eshte e pershtatshme edhe per hapjen e qdo llojit te Lokaleve Afariste mbase ka Hapesire permbi 45m perreth rruges...
Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha Dokumentet e nevojshme me Listen Poseduse...

Per me shume INFO na Kontaktoni

Mob-Viber
+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim