Shtepi 450m2 me 4 ari

Shitet nga: Albin 17 Qer 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtepia 450m2 me 4 ari si dhe 4 ari rreth rruges. Shtepia eshte 3 kat dhe podrum, posedon 2 hyrje, njeren nga podrumi dhe tjetren nga kati i pare. Ka gjithsej 9 dhoma .
Shtepia ka te instaluar rrymen,ujin,nxemjen dhe suvatimin e brendshem,kanalizimin.Gjendet ne pjesen e poshtme (perendimore) te shkolles se mesme te mjeksisë. Eshte shum i pershtatshem per banim, ka dalje ne tri rrugë.
Qmimet:
Trolli 1 - 28.000 euro ari. Gjithsej 4 ari
Troll 2 - 25.000 euro ari. Gjithsej 4 ari ( E shitur )
Trolli 3 - 22.000 euro ari. Gjithsej 4 ari + shtepia
Shtepia - 70.000 euro.
Mob:+377 44 886 012
Mob:+386 49 156 324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim