Shtepi 450m2 me truall 12 ari

Shitet nga: Albin 18 Shk 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtepia 450m2 me truall 12 ari. Trualli mund te ndahet. Shtepia eshte 3 kat dhe podrum, posedon 2 hyrje, njeren nga podrumi dhe tjetren nga kati i pare. Ka gjithsej 9 dhoma .
Shtepia ka te instaluar rrymen,ujin,nxemjen dhe suvatimin e brendshem,kanalizimin.Gjendet ne pjesen e poshtme (perendimore) te shkolles se mesme te mjeksisë. Eshte shum i pershtatshem per banim, ka dalje ne tri rrugë dhe eshte ne qender.
Qmimet:
Trolli 1 - 28.000 euro ari. Gjithsej 4 ari
Troll 2 - 25.000 euro ari. Gjithsej 4 ari
Trolli 3 - 22.000 euro ari. Gjithsej 4 ari
Shtepia - 70.000.
Mob:+377 44 886 012
Mob:+386 49 156 324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim