Shtepi e re ne qender te Prizrenit

Shitet nga: Gani 12 Gsh 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Sylejman Rrotlla 158
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtëpija esht e re, ndertuar ne vitin 2007. Gjindet ne qender te Prizrenit afer KEKUT ku bahet pagesa e rrymes.

Per ma shum informata dhe foto mund te na kontaktoni.

Numra te telefonit:
049 308 141 (IPKO, mundeni edhe ne viber te na kontaktoni ne ket numer)

044 330 135 (VALA)

+45 50313508 (Danimarkes)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim