Shtepi me Lokal,3,50-Ari Trualle afer MakePilare..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 000 EUR   200 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Shtepi e Renovuar komplete e cila gjendet afer Q.T.MakePilare afer ProCredit Bank. Shtepia eshte ne 2-Kate, me 8-Dhoma, 2-Banjo, me Oborr mrapa te regulluar, pjesa e perparme eshte 15m rreth rruges me Lokalin prej 90m2.
Eshte e pershtatshme si per Banim ashtu edhe per aktivitetin e qdo lloji te Bisnesit...
Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse...
Per me shume INFO na kontaktoni ne Num tane...
Mob-Viber
+386 49607074

+381 38736252- Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim