Shtepi ne Prizren

Shitet nga: Shiten shtepiat 28 Sht 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren

Shes kater shtepi,te gjitha njeheresh ose nje nga nje. Shtepit secila ka nga 3.27 ari, jan te ndertuara me material te fort dhe te kohes . Trualli eshte ne emer tone dhe mund te perkthehet menjeher. Trualli ka infrastuktur komplete si uje, rrym,uje per ujitje,,kanalizim dhe rrug te pershtatshme. Me ne mund te kontaktoni edhe ne zvicerr ne numrin +41797967282..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim