Shtepi ne Prizren

Shitet nga: Besfort Elshani 11 Tet 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rr.Janina nr.1
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtepia gjendet perballe kopshtit te femijeve "Yllka''
Shtepia posedon dy hymje te veqanta,me dy kate dhe ka 3 ari vend.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim