Shtepi ne Qender te PRIZRENIT !!!

Shitet nga: Blerina 17 Qer 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2006, posedon dokumentet e nevojshme te pronesise,
ka oborr,gjelbrim dhe vend per parkim.

Shtepia eshte dy kateshe, po ashtu ka tavan katin dhe podrumin. Posedon edhe nxemje qendrore, me dru, nafte ose rryme. Ne katin e pare eshte banjo-tualeti, salloni apo dhoma e ndejes me dhomen e ngrenjes, ku bashkohet edhe kuzhina, ndersa ne katin e dyte jane 4 dhomat e gjumit, nje tualet dhe nje banjo. Ne holin e katit te dyte gjindet para dhome per qendrim ditor.
Shtepia gjendet ne lagje ku ka gjelbrim, qetesi dhe shume prane shkolles fillore.


Plotesim: Ne kete shpallje nuk jane te vendosura te gjitha fotografite brenda shtepise!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim