Shtepi ne lagjen Dardania ish Jaglenice

Shitet nga: ES 28 Tet 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Dardani, ish Jaglenice
Sipërfaqe: 440 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prizren
Shitet Shtepia e cila gjendet ne lagjen Dardania, ish Jaglenice (ne zonen e urbanizuar afer xhamise).
Shtepia eshte e banueshme ne gjendje te rregullt, ka 3.50 ari oborr para dhe mrapa.
Permbane ne vehte podrumin, katin perdhese, katin e pare dhe nenkulmin.
Siperfaqja ne total e shtepise eshte peraferisht 440 meter katrore.
Podrumi eshte i kompletuar dhe mund te perdoret per veprimtari te ndryshme. Ne podrum gjindet
kalldaja e nxemjes qendrore me pelet.
Kati i pare dhe i dyte jane te gatshem per banim kurse siperfaqja e nenkulmit eshte
e njejte me katet e me poshtme dhe mund te behet e gatshme per banim.
Kati perdhese posedon edhe lokalin ne te cilin mund te kryhet ndonje veprimtari biznesi. Lokali
ka rreth 30 meter katrore.

Pronari eshte shqiptare dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me listen poseduse ku perkthimi
mund te behet menjehere.

Per me shume na kontaktoni
+377 45 452456
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim