Shtepi ne lagjen Ortakoll Shitet dhe nderrohet

Shitet nga: xxx 08 Mar 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtepia( ose nderrohet me banese) ne lagjen Ortakoll. Shtepia gjindet ne rrugen Rifat Ukimeri (ne mes te ish Ben Af dhe Abi Center). Ka rreth 300 metra katrore ne nje hapesire prej afro 2 ari dhe permban:

- 6 dhoma,(Secila dhome ka mbi 20 metra katrore)
- podrumin,
- 4 banjo,
- 5 ballkona
- verande

Shtepia eshte e rregulluar plotesisht .Ka ngrohje qendrore dhe funksionale Per cdo informate ju lutem kontaktoni me tel ose permes viber ne +37744669640.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim