Shtepi ne qender Prizren

Shitet nga: Florim 27 Gsh 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepia gjendet 30 Metra afer rrethit ne Bazhdarhane, Rruga Salih shabani 16.

total 2 Ari Vendi me shtepi.
Shtepia eshte 9x11metra.
ka nje lokale dhe garazh per veture perpara.


2 kat banim, 6 dhoma, 2 banjo, 2 kuzhina, 3 ballkona, kopesht ka mrapa dhe teras te madhe perpara,
Bodrum eshte gjysma e shtepise me 3 shkalle nen toke, para shtepise ka pamje te liret nuk ka shtepi deri 70 metra,

nxemje qendrore me dru me naft dhe solar,
shtepia eshte e ndertuar 2004 nga ne personalisht me dokumantacione te rregullta.

shitet me mobilje


Mob;044 135 698
Pronar. Florim Kallaba
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim