Shtepi prej 250m2 ne Prizren

Shitet nga: sertolli 06 Gsh 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shtepia eshte e rregulluar komplet eshte e. Banushme i ka sallon te madh kuzhin banjo dhe kati dyt ka 3 dhoma gjumi banjo kati nen kulm ka dy dhoma gjumi shtepia ka gjithsej 250metra katror dhe oborrin e ka 3ari bunar te thell 22metra eshte me dokumentacion te rregullt dhe gjindet ne rrugen Janina afer xhamis se mirsadit 200metra nga rruga kryesore apo dhe mund ta shikoni vet ne shtepi nuk keni te investoni asnje cent qdo sen e ka te rregulluar shitet me mobilje dhe pa mobilje nvaret prej marrveshjes ose me ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim