Shtepi prej 300m2 në Bazhderanë

Shitet nga: Petrit 19 Krr 06:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet shtëpia në lagjen Halim Ahmetaj (ish - Asdreni) prapa çerdhës së fëmijëve Yllka. Trualli ka madhësi prej 2 ari. Sipërfaqja totale është rreth 300 m2.

Kati përdhesë ka një dhomë të lidhur me kuzhinë, shpajz dhe banjo si dhe dalje në oborrin mbrapa. Kati i mesëm ka sallon të madh të lidhur me kuzhinë dhe korridor të madh. Kati i epërm ka tre dhoma të mëdha të fjetjës dhe një banjo.

Për më tepër informata kontaktoni në Viber në numrin +386 49 204205 ose e-mail.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim