Shtepi prej 300m2 ne Prizren

Shitet nga: Shtepi 16 Gsh 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepit gjinden ne rrugen faredin hoti
Shtepit jan 2 kat e gjysm dhe kan nga 3 ari e 12 metra
Shtepit kan infrastruktur te mir
Kan uje kanalizim rrym kabllovik te gjita gjanat qka i duhen nje shtepie
Per qda info ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim