Shtepi prej 4 Ari vend ne Prizren Qmim i Mirë

Shitet nga: Seid 11 Maj 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Halim Spahiu nr 19
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Afër është Shkolla Fillore Fadil HisarI dhe Spitali Prizrenit. Qmim i mirë e i Volitshëm Për gjdo info telefononi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim