Shtepi trekatshe ne Ortakoll

Shitet nga: Gezim 31 Mar 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shtepia eshte 1.9 ari dhe gjendet afer ABICenter. Çdo kat e ka hyrjen e veqante brenda shtepise. dhe permban 1 sallon, 1 dhome gjumi, nje dhome me kuzhine dhe banjon. Ka edhe garazhe dhe bodrum si dhe obor perpara dhe mbrapa. Pronar K-Shqiptar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim