Shtepia afer Qylhanit

Shitet nga: Hazer 23 Shk 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shtepia gjendet ne rrugen Murat Kabashi, rruga te lidhe me qylhan dhe bazhdarhane.
Shtepia i ka 2.20 ari truall.
Per me shume info na kontaktoni
Qmimi me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim