Shtepia ne Qender te Qytetit

Shitet nga: Avdi Sot 07:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: FETAH GEGA 15
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prizren
SHITET SHTEPIA NE LAGJEN TERZIMAHALLE.QMiMi 129.000
SHTEPIA KA 4 DHOMA GJUMI, 2 BANJO, SALLONI, KUZHINA, 1 TERASE DHE BALLKONI.
NR PER KONTAKT: 044-180-571 OSE NE Gjermani:Viber:01638360020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim