Shtepija ne qender te qytetit me dycan ordinanc

Shitet nga: Seba Dje 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Besnik Mucaj
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shitet shtepija ne qender te qytetit me podrum 21 m- kat 1- ordinanc apo lokal per gjdo lloj te biznisit - kat 2 - salllon me kuzhin dhe nje dhome dhe banjo - kat 3 - 3 dhoma fjetje dhe banjo - si dhe nen kulmi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim