Shtepin ne lagjen EnverHadri ish TENNIS CLUB

Shitet nga: ilir 25 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gucia
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prizren
Shtepia gjendet afer Tenis Klubit apo rruga per te bazeni T&A.

Shtepia esht
Kati i pare
2 dhoma te fjetjes
1 Sallon dhe Kuzhin
1 banjo
Kati i dyt
Plan hapsinor

Gjendet i rethuar me Murr dhe dyer per ker

Me dokumentacion te rregullt menjiher prona kalon tek blersi...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim