URGjENT Shtepia me Lokale prej 350m2 Prizren

Shitet nga: SHTEPIA ME LOKALE NE SHITJE 17 Qer 02:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet shtepia ne lagjen Ortakoll afer shkolles fillore Abdyl Frasheri ne rrugen Marie Shllaku numer 32.Shtepia ka 350m2 dhe siperfaqe prej 2.10 ari, Shtepia posedon edhe 2 lokale.

Nxemje qendrore me energji elektrike dhe me dru! Ka izolim shume shume te mire.

Per me shume informata kontaktoni ne nr: 044 216 806
E-mail: erdinjonuzi3@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim