Shiten 2 Shtepia Me 4 Ari Te Gjamija Milano

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni-Legal-Center 05 Dhj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prizren
Shtepijat gjenden ne lagjen e ulqinit tek gjamia e millanoviqve shtepijat jan karajapi dhe posedojn te gjithe infrastrukturen e nevojshme shtepijat jan te ndertuara me matreial shum te mire sipas standarteve evropiane dhe secila shtepi posedon nga 4 ari per me shum info mund te na vizitoni ne zyren tone e cila gjendet ne lagjen jeni mahalla ruga xhemil fluku nr 31 ose ne numrat e kontaktit

+38649632422-viberi
+37745316354
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim