10 ari truall ngjitas me rrugen kryesore

Shitet nga: Shaqa 24 Dhj 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Adresa: Prizre
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Shiten 10 ari truall , ngjitas me rrugen kryesore Prizren -Piran, ne Prizren.
trualli I pershtahsem per banim dhe per ndonje veprimtari afariste.
cmimi 230.000 , te gatshem per bisedime.

044 561 633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim