20Ari Te Rethi Autostrades Reth Ruges

Shitet nga: Agjencioni-Legal-Center 08 Pri 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Prizren
Trulli-Parcella gjendet tek rethi i autostrades qe lidhe rugen e landovices parcella gjendet reh ruges kryesore ne anen e majt prona osht e shiptarit ane dan posedojm te gjitha dokumentat si dhe fleten poseduese per me shum info reth trullit kontakt 049632422 qmimi per 1 ari osht 6000euro

049-632-422-VIBERI
045-316-354
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim