3.4 ari truall afer ABI Center

Shitet nga: Arianit 03 Gsh 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 338 m2
Komuna: Prizren
3.4 ari ne lagjen Ortakoll, afer ABI center te embeltorja Jupa.

Pllaci ka forme KATRORE dhe eshte shume e pershtatshme per ndertim te shtepise.
Gjithashtu ka qasje ne DY RRUGE njekohesisht.

Lokacioni ideal per jetese ne qytet dhe ofrohen me nje cmim te arsyeshem.
Pronari shqiptar dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse dhe menjehere mund vendoset ne emer te bleresit.

Rruga Ali Pashë Gucia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim