48 ARI TE TRANZIT I RI

Shitet nga: AFRIM Dje 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bartuhane
Sipërfaqe: 480 m2
Komuna: Prizren
Shitet trualli 48ari(4800m2) në Baruthane te Trazinit i ri afer rruges te pishines goldpool
Posedon të gjitha dokumentet eshte i pershtashme per banim dhe per zhvillim te biznesit , plani urbanistik i placeve me uje , kanalizim dhe rruge

Për më shumë mund të kontaktoni në numrin 044 183 710
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim