Objekti me 45 ari toke

Shitet nga: xxx 28 Gsh 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: prizren
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
shitet objekti me 4 lokale dhe 45 ari toke objekti gjendet ngjit me restorant luxory per me shum info tel 049845582 ose 045543892
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim