Pllac-Truall ne Tranzit te Ri 18 ARI. SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 16 Gsh 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet Trualli-Pllaci prej 18-ari i cili gjindet ne Tranzitin e ri afer fabrikes se llokumit Liri-Llokum.

Pllaci eshte 35-40m perreth rruges kryesore dhe eshte i pershtatshem per te gjitha aktivitetet apo Biznese Hoteliere.


Pllaci e ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme ujin, rrymen si dhe kanalizimin...

Pronari Boshnjak.

Per me shume INFO na Kontaktoni ...
Mob-Viber
+386 49607074

+381 38736252. Zyre-Office
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim