Pllac-Truall per shtepi afer lagjes Bazhdarhane ..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 2-4-6-ari i cili gjendet ne lagjen Bazhdarhane saktsisht mrapa sh.f.Lek Dukagjini. Pllaci ka te gjith infrastrukturen e nevojshme, pra rrugen kadastrale, ujin rrymen dhe kanalizimin si dhe eshte i pershtatshem per qdo lloj ndertimi. Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese si dhe listen poseduse... Per me shume INFO na kontaktoni ...

Mob-Viber
+386 49607074


+381 38736252 Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim