Pllac prej 20 ari ne Tranzit te Ri 40m rreth Rru..

Shitet nga: Xeni Real-EstateGroup Dje 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 20-ari i cili gjendet ne Tranzitin e Ri ne Pz. Pllaci eshte afro 40m perreth rruges Tranzitore, disponon te gjithe Infrastrukturen e nevojshme dhe eshte i pershtatshem per ushtrimin e qdo lloji te Bisnesit. Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me Liste Poseduse. Per me shume INFO na kontaktoni ne Num ose Email Adresen tone. . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim