Pllace&Trualle 1,50 ari ne Prizren rruga e Ulqin..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci orej 1,50 ari i cili gjendet ne rrugen e Ulqinit, pllaci ne fjale eshte i pershtatshem per qdo lloji te ndertimeve Shtepish, por edhe per qdo lloji aktiviteti afariste mbase eshte perreth rruges dhe me me dy rruge tjera anesore. Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me Liste Poseduse

Per me shume INFO na kontaktoni ne Num tane Tel apo Viber... +386 49607074
+381 38736252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim