Pllace ne Lagjen Jeta e Re 40-Ari Parcelizohet-S..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Sot 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci ne lagjen Jeta e Re prej 40-Ari me mundesi Parcelizimi. Pllaci ka te gjithe Infrastrukturen e nevojshme Rrymen Ujin si dhe Kanalizimin, gjendet Saktesisht afer Shkolles Fillore ne Lagjen Jeta e Re.
Pllaci Parcelizohet ne 1-2-3 deri 5-Ari, eshte i pershtatshem per qdo lloji te Ndertimeve. Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha Dokumentet e nevojshme me Listen Poseduse.
per me shume INFO na Kontaktoni ne num tane te Tel-Viber

+386 49607074 +37744136436 +381 38736252 Zyre Office
Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim