Pllacet per shtipi en Prizren

Shitet nga: pllac per shtepi 14 Krr 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Adresa: prizren kurishte
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
pllacet per shtepi,qmimi per ari 8000 euro,pesedon rryme elektrike,kanalizim dhe uje .
Rruga karshi super vives per me shume informata kontaktoni ne numrin 044-391-133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim