SHITET 48 ARI TE TRANZIT I RI

Shitet nga: AFRIM Sot 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bartuhane
Sipërfaqe: 480 m2
Komuna: Prizren
Shitet trualli prej 48ari në Baruthane te Trazinit i ri
Posedon të gjitha dokumentet eshte i pershtashme per banim dhe per zhvillim te biznesit
Për më shumë kontaktoni në numrin 044 183 710
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim