SHITET TRUALLI URGJENT

Shitet nga: Nesen Sulaj 18 Jan 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Malesi E Re
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
SHITET URGJENT--me dokumenta
shitet trualli per banim ose per bujqesi
trualli eshte 40 ari dhe ka qmim te volitshem
posedon te gjitha dokumentet e rregullta,
ka ajrin e paster dhe ka perball fabriken e qokollades KAMILA
bejme ndrrim edhe me material ndertimor
per informata me te hollesishme na kontaktoni ne nr e tele
044 641 236

044 479 164
ose me viber

0037744641236
ose
0038649380518
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim