Shitet Trualli, 3 deri 5 Ari - Prizren

Shitet nga: Reshat 28 Jan 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 600 EUR

Komuna: Prizren
Shiten 3 ose 5 ari truall në rr. Besnik Kastrati - periferi e Ortakoll

Parcella ka infrastruktur percjellse, si: ujë, kanalizim, rrymë, kabllovik, të gjitha në një vend pa asnje investim shtesë

Kjo lagje e ka afër supermarket Kastratin, lidhet me rrugën kryesore Prizren-Gjakovë 170m, kurse me rrugën e Ulqinit 100m

Kjo lagje është e qetë dhe e urbanizuar, përreth me shtëpia banimi

Prej Shkollës fillore Abdyl Frashëri në ortakoll deri këtu arrihet për vetëm 10-15 minuta në këmbë

Çmimi për 1 ari = 15.600€

Ejani, shikoni dhe binduni vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim