Shitet parcella prej 30 ari ne lagjen Barjam Curr

Shitet nga: toka 10 Mar 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shitet parcella prej 30 ari posedon uje kanalizim rrym. Gjendet ne lagjen bajram curr dhe eshte me dokumentacion te rregullt. Per ma shume info 044 336 655
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim