TRUALLI NE PRIZREN

Shitet nga: Nesen Sulaj 21 Mar 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Malesi E Re
Komuna: Prizren
SHITET TRUALLI--me dokumenta te rregullta per banim ose per bujqesi
trualli eshte 41 ari dhe ka qmim te volitshem
ka ajrin e paster dhe ka perball fabriken e qokollades KAMILA
per informata me te hollesishme na kontaktoni ne nr e tele
044 641 236

044 479 164
ose me viber

0037744641236
ose
0038649380518
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim