Truall - Pllac 3,5 Hektare SHITET

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Xeni Real-Estate GROUP Sot 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Për vendbanimin: Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prizren
Shiten 7-Parcela te cilat gjenden ne Tranzitin e Ri dhe ate te Vjetrin, me Siperfaqe Komplet rreth 3,5 Hektare...

Parcelat jane Prone Private me Pronar Boshnjak, i cili posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse.

Per me shume INFFO na kontaktoni ne Num tane Tel-Viber +386 49607074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim