Truall-Pllac mrapa Sh.F.Lek Dukagjini 11,50 Ari

Shitet nga: 21 Nën 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet Trualli-Pllaci prej 11,50 ari i cili gjendet mrapa sh,f,Lek Dukagjini. Pllaci permbane te gjithe infrastrukturen e nevojshme ujin,rrymen dhe kanalizimin, eshte i pershtatshem per qdo lloji te ndertimeve dhe munde te parcelizohet ne 2-3-4 ari. Pronari Shqiptare dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese me Liste Poseduse. Per me shume Info na kotaktoni ne Num tone. . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim