Truall-Pllac ne Srecke 1-Hektare SHITET

Shitet nga: Xeni Real Estae Group Dje 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli-Pllaci prej 1-Hektaresh i cili gjendet ne Fshatin Srecke, Komuna e Reqanit afer Prizrenit... Trualli posedon te gjithe Infrastrukturen e nevojshme, Ujin Rrymen, Kanalizimin, Rrugen kadastrale dhe eshte i Pershtatshem per ndertimin e Villave dhe te Shtepive. Pronari Serb dhe posedon te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse... Per me shume INFFO na Kontaktoni ne Num tan te Tel-Viber
+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet nga Xeni Real-Esate GROUP
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim