Truall Pllac per Shtalla dhe Farma

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prej 3-hektaresh i cili gjendet ne fshatin Novak dhe eshte i teri perreth Autastrades rruges se Kombit. Trualli eshte i pershtatshem per qdo lloj aktiviteti apo bisnesi, dhe ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme. pronari Serb dhe disponon Listen Poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni ne Num tane...
+386 49607074

+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej ;
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim