Truall-Pllac per shtepi apo villa ne Dardania-2

Shitet nga: Xeni Real-Estate Dje 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 20-ari i cili gjindet ne lagjen Dardania-2. Pllaci edhe munde te parcelizohet ne 2-3-4-5-ari dhe ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme per ndertime te Shtepive. Pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentat e duhura, si dhe Listen poseduse...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim