Truall-Pllac prej 60 ari afer Autostrades SHITET

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Sot 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prej 60-ari i cili gjindet ne lagjen Barutehane ish Kfori Holandez. Pllaci eshte pereth rruges kryesore, saktsishte perballe rrethrotullimit te Autostrades Rruga e Kombit. Pllaci ka te gjith infrastrukturen e nevojshme ujin, rrymen, kanalizimin, si dhe rrugen Kadastrale prej 12m. Pllaci lidhe rrugen per ne autostrade si dhe anasjelltas per ne Barutehane. Eshte i pershtatshem per qdo lloj aktiviteti. Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentat perkatese...
Per me shume INFO na Kantaktoni ...
Mob-Viber
+386 49607074

+381 38736252. Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim