Truall-Pllace ne rrugen Pz-Nashec perreth Rruge

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group Dje 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet trualli prej 35-ari i cili gjendet ne rrugen Pz-Nashec. Trualli eshte 40m rreth rruges dhe eshte i pershtatshem per qdo lloj bisnesi apo lamie tjeter. pronari eshte Serb dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese...
Per me shume INFO na Kontaktoni...
Mob-Viber;
+386 49607074
+386 49310910
+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim