Truall Pllace per Bisnese afer S.Policis ne Lubi..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 26 Mar 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prej 1,60-hektare qe gjendet afer stacionit te policise ne Lubizhde. Trualli eshte me 2-rruge kadastrale dhe eshte i pershtatshem per qdo lloj aktiviteti apo bisnesi. Pronari Serb dhe posedon te gjitha dokumentat perkatese, si dhe listen poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni ...
Mob-Viber-WhatsApp

+386 49607074
+381 38736252. Zyre-Office

Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim