Truall-Pllaci 14-Ari mrapa S.Policore ne Lubizhde

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 08 Dhj 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 14-Ari I cili gjendet mrapa S.Policore ne Lubizhde.
Pllaci eshte I pershtatshem per qdo lloji te Ndertimit apo edhe per Aktiviteteve tjera Afariste, mbase ka edhe rrugen Kadastrale me gjeresi prej 15m.
Pronari Serb dhe pose done te gjitha Dokumentet perkatese me Listen Poseduse...
Per me shume INFO na Kontaktoni
Mob-Viber
+386 49607074
+381 38736252 Zyre-Ofice

Shitet prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim